14.04.2013 17:54

Pierīgas peldētāji izcīnījuši medaļas Latvijas sporta spēlēs

Pierīgas peldētāji izcīnījuši medaļas Latvijas sporta spēlēs Krišjānis Grantiņš

Bagātāko godalgu ražu ievācis bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" pārstāvis Arvis Aigars no Stopiņu novada.

Latvijas sporta spēļu sacensības peldēšanā divas dienas notika Jelgavā, un dalībnieku vidū, pārstāvot sporta skolas un klubus, bija vairāki Pierīgas novadu sportisti.

Četras medaļas izcīnīja Arvis Aigars. Viņš bija ātrākais 53 dalībnieku konkurencē prestižajā 100 metru brīvā stila distancē (53,29 sekundes) un 200 metros brīvajā stilā (1:57,41), izcīnīja otro vietu 50 metros brīvajā stilā (24,27), bet 400 metros nopelnīja bronzu (4:15,36).

Aigara novadnieks Daniels Ziborovs no sporta kluba "Delfīns" izcīnīja divas godalgas peldējumos brasā – 200 metros viņš uzvarēja (2:18,85), bet 100 metros bija trešais ātrākais (1:05,31).

Godalgotajās vietās iekļuva arī divi ikšķilieši. Dārta Eleonora Dakse no BJSS "Rīdzene" ieguva sudraba medaļas 100 metros tauriņstilā (1:05,88) un 400 metros brīvajā stilā (4:45,83), kā arī bronzu 100 metros brīvajā stilā (1:01,10), bet Mikus Pauniņš ierindojās trešajā vietā 100 metru peldējumā uz muguras (59,51).