14.04.2013 14:05

Stopiņu handbolistēm dramatiska uzvara pusfināla pirmajā spēlē

Stopiņu handbolistēm dramatiska uzvara pusfināla pirmajā spēlē Krišjānis Grantiņš

Latvijas čempiones uzvaru mačā pret Dobeles sporta skolas komandu gūst tikai pēcspēles metienu sērijā.

Spēles sākumā Stopiņu novada handbola komanda pārņēma vadību un, lai arī viešņu pārsvars ilgu laiku nepārsniedza trīs vārtus, nekas neliecināja par to, ka izskaņā būs jāsastopas ar pamatīgām problēmām.

Otrā puslaika sākumā Stopiņu handbolistes pārsvaru palielināja līdz 21:13, taču dobelnieces ātri vien starpību atjaunoja 3–4 vārtu robežās, bet pamatlaika pēdējās trijās minūtēs pretinieces sodīja ar četriem precīziem metieniem pēc kārtas un pusminūti līdz beigām panāca izlīdzinājumu 27:27.

Sekoja pēcspēles septiņu metru soda metienu sērija, kurā Stopiņu handbolistes realizēja visus piecus mēģinājumus, bet laukuma saimnieces divreiz kļūdījās. Beigu iznākums 32:30 (16:11, 27:27) Stopiņu NHK labā. Uzvarētājām Ivita Asare guva desmit vārtus, Lana Nikolajeva astoņus, Elza Seržante septiņus un Elita Ekkerte sešus.

Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām paredzēta 27. aprīlī Ulbrokā.