13.04.2013 21:26

FK "Auda" futbolisti sagrauj "FC Jūrmala" dublierus

Nonākuši zaudētājos, Ķekavas futbola kluba spēlētāji gūst sešus vārtus pēc kārtas un svin pirmo uzvaru Latvijas futbola pirmās līgas jaunajā sezonā.

Pirmo spēli savā laukumā Ķekavā "Audas" futbolisti sāka neveiksmīgi un pirmā puslaika 19. minūtē nonāca zaudētājos 0:1. Taču pēc pārtraukuma mājinieki bija galvas tiesu pārāki un beigās svinēja graujošu uzvaru 6:1.

Divus vārtus divu minūšu laikā otrā puslaika vidū laukuma saimnieku labā guva Ainārs Daudziešans, tobrīd panākot jau 4:1 mājinieku labā. Pirms tam ar precīziem raidījumiem atzīmējās Kristaps Zaļais un Šo Goto, bet gala rezultātu panāca Ilija Rehviašvili un Rūdolfs Ratfelders.

Kā zināms, pirmās kārtas spēlē FK "Auda" viesos ar 0:2 piekāpās "Liepājas metalurgam-2". Trešajā kārtā 20. aprīlī ķekavieši atkal dosies uz Liepāju, kur tiksies ar futbola klubu "Varavīksne".