02.04.2013 13:46

"Dumle" kausa laureātu vidū arī Pierīgas jaunie basketbolisti

Lieldienu brīvdienās risinājās tradicionālās "Dumle" kausa izcīņas trešā posma sacensības pašiem jaunākajiem basketbolistiem, kuras organizē "Swedbank" Latvijas Jaunatnes basketbola līga.

Ogrē U-10 vecuma grupas turnīrā meitenēm labāko trijniekā iekļuva Ķekava/TTP un Ikšķiles Igora Miglinieka sporta skolas komandas. Apakšgrupu turnīrā tās izcīnīja pirmās vietas un sacentās finālturnīrā par 1.–3. vietu, kur gan nācās atzīt basketbola kluba "Kolibri" pārākumu. Spēlē par otro vietu I. Miglinieka skolas audzēknes pārspēja ķekavietes 26:12. Turpat notikušajā turnīrā U-11 grupā I. Miglinieka skolas meiteņu komanda ieņēma sesto vietu.

Teikas vidusskolā Rīgā notika viens no vairākiem turnīriem šo pašu vecumu puišiem. Ar trim uzvarām četrās spēlēs otro vietu U-11 grupā izcīnīja Siguldas komanda, bet I. Miglinieka sporta skola četros mačos guva divas uzvaras un ieņēma trešo vietu. Savukārt U-10 grupā ikšķiliešiem viena uzvara četrās spēlēs un ceturtā vieta.

"Dumle" kausa izcīņa pašiem mazākajiem basketbolistiem risinās otro gadu. Finālsacensības paredzētas jūnija sākumā Rīgā.