29.03.2013 12:24

Siguldietim Latvijas čempiona tituls simtlauciņu dambretē

Siguldietim Latvijas čempiona tituls simtlauciņu dambretē arhīvs

Edgars Straumanis izcīnījis pirmo vietu ātrspēles turnīrā Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrā simtlauciņu dambretē vecuma grupā līdz 16 gadiem.

Turnīrā ar astoņu dalībnieku piedalīšanos Siguldas sporta skolas audzēknis izcīnīja piecas uzvaras, vienu partiju pabeidza neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējumu, savācot 11 punktus no 14 iespējamiem. Cits Siguldas dambretists Kristaps Bruners ieņēma sesto vietu.

Klasiskās dambretes turnīrā Edgars Straumanis ar 13 punktiem no 18 iespējamiem ierindojās ceturtajā vietā, kaut nezaudēja nevienā partijā (četras uzvaras, pieci neizšķirti). Kristaps Bruners palika pēdējā desmitajā vietā.

Trīs medaļas Pierīgas jaunie dambretisti izcīnīja arī Latvijas čempionāta finālturnīrā vecuma grupā līdz 13 gadiem.

Otro vietu turnīrā ieņēma Gunārs Gribuška no Ikšķiles novada Tīnūžiem (14 punkti no 18 iespējamiem), bet trešo – siguldietis Mārtiņš Zemlītis (13 p.). Vietās no sestās līdz astotajai ierindojās Siguldas sporta skolas pārstāvji Jānis Urtāns, Daniels Strods un Ernests Zveja.

Savukārt ātrspēles turnīrā Gunārs Gribuška izcīnīja trešo vietu (14 p.), Mārtiņš Zemlītis ceturto (12 p.), Jānis Urtāns piekto, Ernests Zveja septīto un Daniels Strods devīto vietu.