26.03.2013 20:09

Eiropas kausā – spoži, Pasaules kausā – pieticīgi

Eiropas kausā – spoži, Pasaules kausā – pieticīgi arhīvs

Siguldas snovbordists Artūrs Vasarājs finišējis Eiropas kausa izcīņā un piedalījies otrajā Pasaules kausa posmā sloupstaila disciplīnā.

Pagājušajā nedēļā Eiropas kausa izcīņas pēdējā posmā Slovēnijā 17 gadus vecais Vasarājs ierindojās ceturtajā posmā, kas ļāva viņam izcīnīt trešo vietu kopvērtējumā. Otrs Latvijas snovborda meistars Toms Petrusevičs uzvarēja gan posmā, gan Eiropas kausa kopvērtējumā.

Pirmdien abi Latvijas sportisti piedalījās Pasaules kausa izcīņas posma sacensībās Sjerranevadā (Spānija). Kvalifikācijā 102 dalībnieku konkurencē A. Vasarājs ieņēma 87. vietu un T. Petrusevičs 88. vietu.

Marta sākumā Artūrs un Toms debitēja Pasaules kausa posmā Čehija un toreiz ieņēma attiecīgi 65. un 54. vietu.

Sacensības slopestyle disciplīnā Soču olimpisko spēļu programmā iekļautas pirmo reizi. Sloupstails ir snovborda frīstaila disciplīna, kurā trase veidota no dažādiem elementiem, uz kuriem sportistam jācenšas izpildīt pēc iespējas sarežģītāki triki.