24.03.2013 21:28

Ķekavietes zaudē virslīgas pusfinālā, ādažnieces iekļūst pirmās līgas finālā

Ķekavietes zaudē virslīgas pusfinālā, ādažnieces iekļūst pirmās līgas finālā Latvijas Florbola savienība

Latvijas virslīgas florbola čempionātā dāmām bronzas medaļu liktenis otro gadu pēc kārtas izšķirsies florbola kluba "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs" komandas spēlē.

Kā jau viegli varēja prognozēt, "buldodzēm" pusfinālā neizdevās izrādīt pienācīgu pretestību turnīra galvenajām favorītēm Rīgas Stradiņa universitātes florbolistēm. Sērijas otrajā spēlē viņas piedzīvoja pamatīgu sagrāvi 0:16, bet dienu vēlāk godam izturēja pirmās 12 minūtes (2:1), taču beigās cieta sakāvi 2:11 (sērijā 0:3). Abus vārtus guva Aija Vancāne.

Šosezon trijās no piecām Ķekavas komandu savstarpējām spēlēm uzvarēja FK "Ķekava" florbolistes, kuras bija pārākas arī pagājušā gada čempionāta "mazajā finālā" par trešo vietu (11:4).

Pirmās līgas turnīra debitantes FK "Ādaži" florbolistes jau pirmajā sezonā aizspēlējušās līdz finālam. Pusfināla pirmajā spēlē viņas ar 4:5 piekāpās komandai "Rīgas lauvas", bet nedēļas nogalē guva divus panākumus, kas nodrošināja viņām uzvaru sērijā 2:1.

Sestdien spēles pirmajā pusē ādažnieces guva trīs vārtus un, par spīti trešajā periodā diviem ielaistiem vārtiem, nosargāja minimālu uzvaru 3:2. Savukārt svētdien viņas pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā 2:0, otrajā rīdzinieces vienus vārtus atspēlēja, bet turpinājumā vārtus guva tikai Ādažu komanda – 5:1.

Trīs vārtus šajās divās spēlēs guva Ulrika Skakovska, divus Elīna Ivanova. Ādažnieču pretinieces finālā būs "Irlava/Tukums" florbolistes.