23.03.2013 21:09

Zaudējums dramatiskā spēlē liedz Ķekavas florbolistiem vietu finālā

Zaudējums dramatiskā spēlē liedz Ķekavas florbolistiem vietu finālā Latvijas Florbola savienība

Otro gadu pēc kārtas florbola klubam "Ķekava" ceļā uz Latvijas čempionu titulu priekšā nostājas Lielvārdes komanda. Pērn finālā, šogad pusfinālā.

Zaudējumi pirmajās divās spēlēs Lielvārdē (3:4 un 6:10) ķekaviešus pirms trešās spēles "mājās" Kocēnu sporta zālē nostādīja "būt vai nebūt" situācijā – pusfināla sērija rit līdz trim uzvarām.

Spēles sākums neko labu nesolīja – septītajā minūtē 2:0 Lielvārdes komandas labā. Taču tad pusotras minūtes laikā FK "Ķekava" divreiz sodīja pretiniekus par noteikumu pārkāpumiem un līdz pirmajam pārtraukumam panāca 4:2 savā labā.

Turpinājumā visai rezultatīvā cīņā komandas pārmaiņu guva vārtus, un pusotru minūti līdz trešā perioda beigām rezultāts ķekaviešiem bija gluži cerīgs – 8:6. Diemžēl to nosargāt neizdevās – Artis Savins 26 sekunžu laikā divreiz pārspēja FK "Ķekava" vārtsargu Jāni Bramani, un pamatlaiks beidzās neizšķirti 8:8.

Pagarinājumā nevienai no komandām neizdevās izmantot vairākas labas izdevības gūt uzvaras vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā viens vienīgs precīzais lielvārdiešu raidījums izšķīra gan spēles, gan visa pusfināla likteni – 8:9 un 0:3 sērijā.

Pēdējā spēlē divus vārtus FK "Ķekava" labā guva Alvis Dāle, bet Mārtiņš Brigmanis nopelnīja trīs punktus ar rezultatīvām piespēlēm. Spēlē par trešo vietu un Latvijas čempionāta bronzas medaļām ķekaviešu pretinieki būs otrās pusfināla sērijas RTU/"Inspecta"–Cēsu "Lekrings" zaudētāji.

Florbola klubs "Ķekava" pagājušajā gadā pirmo reizi kopš 2006. gada izcīnīja Latvijas virslīgas čempionāta medaļas, finālsērijā ar 3:4 piekāpjoties Lielvārdes florbolistiem. Ķekavas vīriešu komanda ir pieckārtējā Latvijas čempionvienība.