23.03.2013 10:19

Saulkrastu basketbolisti sestie divīzijā, otrie Pierīgā

Artjoms Ribakovs un Saulkrastu komandas treneris Jānis Laksa Artjoms Ribakovs un Saulkrastu komandas treneris Jānis Laksa www.basket.lv

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pamatturnīru visas trīs Pierīgas komandas noslēdz kaimiņos – Carnikava piektā, Saulkrasti sestie, Sigulda septītā. Ceturtdaļfinālā savā starpā jātiekas nebūs.

LBL3 regulāro sezonu Saulkrastu basketbolisti noslēdza piektdien ar spēli viesos pret basketbola klubu "Salacgrīva". Mača sākums neko labu nesolīja (2:12), taču ātri vien pretinieki tika noķerti un "apdzīti". Otrās ceturtdaļas vidū Jāņa Laksas trenētā komanda veica iespaidīgu 17:2 izrāvienu un izvirzījās vadībā 39:30. Pirmo puslaiku Saulkrastu komanda beidza 44:34, turklāt precīzi pusi no punktiem viesiem bija guvis Artjoms Ribakovs.

Diemžēl otrajā puslaikā spēle neveicās ne Saulkrastu kluba uzbrukuma līderim, ne komandai kopumā. Laukuma saimnieki pamazām deldēja rezultāta starpību, ceturtās ceturtdaļas sākumā panāca izlīdzinājumu, bet 100 sekundes līdz pamatlaika beigām jau bija nodrošinājuši izšķirošo pārsvaru (78:66). Beigās Saulkrastu komandai zaudējums 75:81.

A. Ribakovs zaudētāju labā guva 29 punktus, Edgars Brumermanis 14 un Roberts Bulāns 12 punktus.

LBL3 noslēguma tabulā Carnikavas komanda ar 14 uzvarām 22 spēlēs ierindojās piektajā vietā, viens panākums mazāk un piektā pozīcija bija Saulkrastu basketbolistiem, bet septīto vietu ieņēma BK "Sigulda" ar 11 uzvarām.

Visi ceturtdaļfināla pāri un Pierīgas komandu sāncenši izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā kļūs zināmi tikai pēc 26. martā paredzētās LBL3 līdervienību OC "Limbaži" un Iecavas "Dartija" spēles. Taču jau tagad skaidrs, ka Pierīgas klubiem pirmajā kārtā savā starpā jācīnās nebūs.