20.03.2013 10:56

Stopiņu handbolisti atspēlē astoņu vārtu deficītu

Stopiņu handbolisti atspēlē astoņu vārtu deficītu Krišjānis Grantiņš

Neizšķirts spēlē pret Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem nedaudz mazina Stopiņu novada handbola komandas izredzes izcīnīt pirmo vietu Latvijas pirmās līgas turnīrā.

Spēlē Ulbrokas sporta kompleksā pirmā puslaika otrajā pusē MSĢ komanda pamazām audzēja pārsvaru un atpūtā devās ar sešu vārtu pārsvaru (19:13). Otrā puslaika sākumā viesi guva četrus vārtus pēc kārtas un sasniedza jau plus astoņi (25:17).

Kritiskajā situācijā Stopiņu handbolisti tomēr spēja saņemties un ar sešiem precīziem metieniem starpību samazināt līdz minimumam (25:26). Vēl trīs minūtes līdz beigām murjāņiešiem bija divu vārtu pārsvars, taču, pateicoties Artūra Buračevska veiksmīgajam sniegumam vārtos, laukuma saimniekiem izdevās deficītu likvidēt – neizšķirts 30:30.

Rezultatīvākie mājinieku rindās bija Andris Lazda (7 vārti), Mareks Koroļkovs (6) un Ivars Čerņavskis (5).

Līdz turnīra beigām Stopiņu handbolistiem atlicis aizvadīt divas spēles. Viņi saglabā pirmo vietu turnīra tabulā (19 punkti), taču otrajā vietā esošajai RTU–S komandai ir viens punkts mazāk un viena spēle rezervē. Trešajā vietā esošais Skrīveru kluba līderiem zaudē septiņus punktus.

Pēc čempionāta nolikuma, pirmās līgas čempioni iegūst tiesības nākamajā sezonā spēlēt virslīgā, bet vicečempioni par tiesībām spēlēt virslīgā pārspēlēs tiekas ar virslīgas astotās vai devītās vietas ieguvējiem.