20.03.2013 10:08

Ribakovam 34 punkti, Saulkrastu basketbolisti pieveic Rūjienu

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē Saulkrastu komanda pēc līdzīgā cīņā aizvadīta pirmā puslaika otrajā sagrauj sporta klubu "Rūjiena" ar 31 punkta starpību.

Izrāviens 11:0 ļāva laukuma saimniekiem otrās ceturtdaļas vidū iegūt pirmo vērā ņemamo pārsvaru (32:23), taču jau dažas minūtes vēlāk Rūjienas basketbolistus "bēgļus" panāca, bet pēc lielā pārtraukuma uz brīdi arī izvirzījās vadībā (44:45). Izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika vidū, kad piecu minūšu laikā Saulkrastu komanda guva 27 (!) punktus pēc kārtas un panāca 34 punktu pārsvaru (89:55).

Lielisku spēli laukuma saimnieku rindās aizvadīja Artjoms Ribakovs, kurš guva 34 punktus, realizējot 6 no 7 divpunktu metieniem, 3 no 7 trīspunktu metieniem un 13 no 15 soda metieniem. Pa 17 punktiem Saulkrastu komandas labā guva Kaspars Rubenis un Reinis Birznieks.

Ar 13 uzvarām 21 spēlē vienu kārtu pirms LBL3 pamatturnīra beigām saulkrastieši turnīra tabulā ieņem sesto vietu. Pēdējo maču viņi aizvadīs piektdien viesos pret basketbola klubu "Salacgrīva" un uzvaras gadījumā varētu pakāpties vienu pozīciju augstāk. Dienu iepriekš regulārās sezonas pēdējo spēli viesos pret Jūrmalas sporta skolas komandu aizvadīs BK "Sigulda" basketbolisti.