17.03.2013 20:17

Ķekavieši no Lielvārdes pārbrauc tukšā

Ķekavieši no Lielvārdes pārbrauc tukšā Latvijas Florbola savienība

Latvijas virslīgas čempionāta pusfināla sērijas pirmajās divās spēlēs florbola klubs "Ķekava" divreiz piekāpjas pašreizējiem čempionu titula īpašniekiem Lielvārdes komandas florbolistiem.

Pagājušās sezonas finālistu duelis sākās ar divām spēlēm Lielvārdē. Sestdien veiksmīgāks cīņas sākums izdevās viesiem, kuri pēc Alvja Dāles un Ērika Akulova precīzajiem metieniem otrās trešdaļas sākumā panāca 2:0. 20 minūšu laikā Lielvārdes komanda panāca izlīdzinājumu, drīz pēc tam Gints Klēģers vēlreiz izvirzīja vadībā Ķekavas klubu, tomēr nepilnas astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām laukuma saimnieki atkal rezultātu izlīdzināja.

Pagarinājumā FK "Ķekava" "bendes" lomu, gūstot uzvaras vārtus, vēlreiz nospēlēja Toms Akmeņlauks, kurš bija precīzs arī pagājušā gada finālsērijas izšķirošās septītās spēles papildlaikā. Ķekaviešiem zaudējums 3:4.

Spēlē dienu vēlāk – un Ķekavas florbolistiem šī bija jau piektā pēdējās astoņās dienās – Lielvārdes komandas pārsvars jau bija krietni lielāks. Otrā perioda otrajā minūtē rezultāts jau bija kļuvis 4:0 mājinieku labā. Mārtiņam Brigmanim un Alvim Dālem izdevās starpību nedaudz samazināt, taču vēl līdz trešdaļas beigām Lielvārdes florbolisti sasniedza piecu vārtu pārsvaru (7:2).

Trešās trešdaļas sākumā Jānis Belasovs un Gints Timoško atjaunoja ķekaviešiem nelielu cerību, taču laukuma saimnieki nekavējoties atbildēja ar trim vārtu guvumiem nepilnu triju minūšu laikā. Beigu rezultāts – 6:10 (pēdējos divus vārtus FK "Ķekava" labā guva Jānis Peičs un M. Brigmanis).

Pusfināla sērija ritēs līdz trim uzvarām. Trešā notiks sestdien, ceturtā, ja būs nepieciešams, svētdien Kocēnos, kas izslēgšanas turnīrā ir FK "Ķekava" mājas laukums.