17.03.2013 15:01

Ķekavas florbolistēm pa zaudējumam pusfināla spēlēs

Dāmu virslīgā Kocēnu "Rubene" izlīdzina rezultātu sērijā pret FK "Ķekava", RSU komanda pārliecinoši apspēlē "Ķekavas Bulldogs".

Kā zināms, pirmajā "Rubenes" un florbola kluba "Ķekava" spēlē Kocēnos uzvaru 4:3 izcīnīja viešņas. Otrajā mačā laukuma saimniecēm izdevās revanšēties.

Pirmajā trešdaļā "Rubene" izvirzījās vadībā 3:0, bet trešajā trešdaļā pārsvaru palielināja līdz 6:2. Tad ķekavietēm izdevās 11 sekunžu laikā gūt divus vārtus, taču turpinājumā vārti vairs netika gūti – 6:4 "Rubenes" labā, un sērijā 1:1.

FK "Ķekava" labā trīs vārtus guva Paula Brunovska, vienus Gundega Vancāne.

Kā jau varēja prognozēt, "Ķekavas Bulldogs" un turnīra galveno favorīšu Rīgas Stradiņa unversitātes komandas pirmajā mačā Ķekavas sporta klubā īsta cīņa neizdevās. Otrās trešdaļas sākumā laukuma saimnieces gan pamanījās izvirzīties vadībā 2:1, tomēr vēl līdz perioda beigām rīdzinieces guva trīs vārtus, bet trešajā trešdaļā vēl sešus – 2:10.

Latvijas dāmu virslīgas čempionāta pusfināla sērijas turpināsies nākamnedēļ. Sērijas ritēs līdz trim uzvarām.