16.03.2013 10:28

Ķekavietes sper soli pretī finālam

Elīza Elizabete Bērziņa Elīza Elizabete Bērziņa kekavasdamas.wordpress.com

Latvijas dāmu virslīgas čempionāta pusfināla pirmajā spēlē florbola kluba "Ķekava" spēlētājas izbraukumā ar 4:3 uzvar Kocēnu komandu "Rubene" un izvirzās vadībā sērijā.

Rezultāts spēlē tika atklāts tikai 26. minūtē, kad mājinieču vārtos bumbiņu raidīja Anna Reineka. Sešas minūtes vēlāk laukuma saimnieces panāca izlīdzinājumu, taču vēl līdz otrā perioda beigām divi Elīzas Elizabetes Bērziņas precīzie metieni ķekavietēm nodrošināja divu vārtu pārsvaru (3:1).

Trešā perioda sākumā Laura Vancāne to palielināja līdz trim, un atlikušajā laikā "Rubenes" florbolistes tikai spēja vienus vārtus atgūt – 4:2. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta vārtsardze Zane Veidenbauma, kura atvairīja 25 pretinieču metienus.

Latvijas virslīgas čempionāta pamatturnīru "Rubene" beidza otrajā, bet FK "Ķekava" trešajā vietā, turklāt ķekavietes zaudēja četrās no sešām savstarpējām spēlēm.

Sestdien "neiespējamo misiju" pret sezonas pārliecinošajām līderēm Rīgas Stradiņa universitātes komandas florbolistēm sāk kluba "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas. Pusfināla sērijas ritēs līdz trim uzvarām.