13.03.2013 09:45

Saulkrastu basketbolisti izcīna uzvaru Jēkabpilī

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra tabulā Saulkrastu komanda ar 12 uzvarām 20 spēlēs ieņem sesto vietu un garantējusi vietu izslēgšanas turnīrā.

Otrdienas spēli Jēkabpilī vietējā sporta centra komanda, kas atrodas turnīra tabulas beigās, iesāka ļoti sparīgi un ceturtajā minūtē panāca 11:2. Taču tikpat ātri saulkrastieši atspēlējās un otrās ceturtdaļas vidū jau panāca 32:22 savā labā.

Ilgāku laiku viesu pārsvars turējās 7–12 punktu robežas, līdz ceturtās ceturtdaļas sākumā Saulkrastu basketbolisti veica izrāvienu 9:0 un sešas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca izšķirošo pārsvaru 75:59. Beigu rezultāts 84:73.

Uzvarētāju labā Roberts Bulāns guva 21 punktu, Artjoms Ribakovs 20 un Kaspars Rubenis 19 punktus.

Piektdien LBL3 pamatturnīra priekšpēdējās spēles aizvadīs abas pārējās Pierīgas komandas. Basketbola klubs "Sigulda", kam vieta izslēgšanas turnīrā vēl nav garantēta, savā laukumā uzņems sezonas līderus "Dārznieks"/Cēsis komandu, bet Carnikavas klubs viesosies pie sporta kluba "Rūjiena".