08.03.2013 10:44

Saulkalnes florbolisti sagādā pirmo zaudējumu ikšķiliešiem

(1 balsojums)
Saulkalnes florbolisti sagādā pirmo zaudējumu ikšķiliešiem FK "Ikšķile"

Rīgas atklātajā čempionātā florbolā pārtrūkusi florbola kluba "Ikšķile" sešpadsmit uzvaru sērija.

Superlīgas kārtējā spēlē ceturtdien Ezerkrastu vidusskolas zālē tikās abas čempionāta otrajā posmā līdz šim nezaudējušās līdervienības – FK "Ikšķile" viesojās pie sporta kluba "Saulkalne" komandas.

Līdz otrās trešdaļas vidum vārtus bija guvuši tikai laukuma saimnieki, iekrājot solīdu 4:0 pārsvaru. Taču tad septiņu minūšu laikā ikšķilieši pamanījās rezultātu izlīdzināt, bet 13 minūtes līdz pamatlaika beigām arī izvirzījās vadībā 6:5. Atlikušajā laikā SK "Saulkalne" florbolisti tomēr rezultātu izlīdzināja, bet pēcspēles metienu sērijā svinēja uzvaru 7:6. FK "Ikšķile" labā divus vārtus guva Raimonds Zemzāle.

Citā Rīgas atklātā čempionāta spēlē sporta kluba "Babīte" komanda ar 13:6 pieveica Jelgavas novada florbolistus, kaut arī pēc pirmā perioda zaudēja 3:4. Mārtiņš Lapsiņš uzvarētāju rindās guva septiņus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Superlīgas turnīra tabulā par līderiem kļuvuši SK "Saulkalne" florbolisti – 15 punkti sešās spēlēs. Divi punkti mazāk un viena spēle rezervē ir florbola klubam "Ikšķile", SK "Babīte" ir trešajā vietā (9 p., 5 sp.), bet priekšpēdējo septīto vietu pagaidām ieņem Carnikavas komanda (3 p., 5 sp.), kas nākamotrdien aizvadīs spēli pret Armijas florbola klubu.

Superlīgā spēlē astoņas labākās komandas pēc Rīgas čempionāta pirmā posma rezultātiem, sadalot vietas pirms izslēgšanas turnīra. Septītās un astotās vietas ieguvējiem pirms tam vēl vajadzēs mēroties spēkiem ar Cerību līgas divām labākajām vienībām.