07.03.2013 09:36

Siguldas basketbolisti piedzīvo sagrāvi Iecavā

Vieni no Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas līderiem Iecavas kluba "Dartija" spēlētāji siguldiešus apspēlē ar 51 punkta starpību.

Līdzīga cīņa laukumā bija tikai pirmās četras minūtes (8:8). Jau otrās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieku pārsvars sasniedza 21 punktu (38:17) un turpināja augt visas spēles garumā. Beigās BK "Sigulda" piedzīvoja zaudējumu 53:104.

Siguldieši mačā pieļāva 24 kļūdas iepretī iecaviešu sešām un pārķēra trīs piespēles, kamēr sāncenši – sešpadsmit. Siguldas komandas labā Ingars Dambergs guva 15 un Toms Bitītis 12 punktus.

LBL3 turnīra tabulā BK "Sigulda" ar desmit uzvarām 20 spēlēs ieņem sesto vietu. Vienu pozīciju zemāk ir Saulkrastu komanda, kas desmit panākumus guvusi 18 mačos, bet trešajā vietā ir Carnikavas basketbola klubs (13 uzvaras 20 spēlēs).

Nākamā spēle Pierīgas komandām paredzēta piektdien, kad saulkrastieši viesosies pie bērnu un jauniešu basketbola skolas "Rīga"/Pārdaugava'95 komandas.