06.03.2013 09:39

Siguldas regbisti trešie ziemas turnīrā Jūrmalā

Siguldas regbisti trešie ziemas turnīrā Jūrmalā arhīvs

Jūrmalas sporta centra rīkotā Ziemas kausa izcīņa regbijā-7 bija plānota kā pārbaudes turnīrs pirms jaunās sezonas sākuma komandām un spēlētājiem, kas regbiju sākuši spēlēt salīdzinoši nesen.

Sešu komandu konkurencē trešo vietu izcīnīja regbija klubs "Sigulda". Grupu turnīrā siguldieši ar 5:10 zaudēja Jūrmalas sporta centra otrajai komandai un ar 5:0 pārspēja regbija klubu "Misa", kas vēlāk kļuva par kausa ieguvējiem.

Apakšgrupā RK "Sigulda" ieņēma otro vietu un finālspēlē par trešo vietu tikās ar otrās grupas otrās vietas ieguvējiem Jūrmalas sporta centra pirmo komandu. Siguldas regbisti izcīnīja uzvaru 15:0, informēja rīkotāji.

RK "Sigulda" sastāvā turnīrā spēlēja Andrejs Bērze, Raivis Voitkuns, Mikus Ozols, Tomass Ellabijs, Kristaps Bērze, Kristaps Grose, Toms Lagimovs un Emīls Riņķis.