05.03.2013 12:44

Stopiņu novada peldētāji labākie sporta veterānu sacensībās

Sacensībās Jelgavā Stopiņu peldētāji gūst 14 individuālās uzvaras, divus panākumus stafešu peldējumos un pirmo vietu komandu vērtējumā.

Latvijas pašvaldību sporta veterānu–senioru 50. jubilejas sporta sacensībās uzvarētāji individuālajās distancēs tika noteikti individuālajos peldējumos brīvajā stilā un uz muguras desmit vecuma grupās, kā arī jauktajās stafetēs.

Sacensībās piedalījās 15 pašvaldību komandas un, vērtējot rezultātus visās vecuma grupās, pirmo vietu izcīnīja Stopiņu novada peldētāji, kuri startēja 10 cilvēku sastāvā, – 180 punktu. Aiz viņiem palika Latvijas Lauksaimniecības universitātes komanda (176 p.) un Valmieras komanda (168 p.), bet uzreiz aiz labāko trijnieka ierindojās Babītes novada peldētāji (163 p.).

Individuāli no Stopiņu peldētājiem pa divām uzvarām svinēja Līga Libere, Viktors Komarovs, Edgars Ozoliņš, Vladimirs Lobanovs, Vitālijs Barnaļickis un Jānis Plotnieks; Pāvelam Sedjko viena pirmā vieta, Ilzei Aigarei viena pirmā un viena otrā, Jeļenai Solovjovai viena otrā un Jurim Reinhardam viena otrā un viena trešā vieta, informēja Ulbrokas sporta kompleksa vadītāja Aelita Veipa.