03.03.2013 18:48

FK "Ķekava" ceturtdaļfinālu sāk ar divām uzvarām

FK "Ķekava" ceturtdaļfinālu sāk ar divām uzvarām Latvijas Florbola savienība

Iekļūšanai Latvijas čempionāta pusfinālā Ķekavas florbolistiem nepieciešams vairs tikai viens panākums pār Talsi/"Triobet" vienību.

Kā pēdējos gados ierasts, florbola klubs "Ķekava" izslēgšanas turnīra mājas spēles aizvada Kocēnu sporta namā, un ceturtdaļfināla sērijas pirmajos divos mačos jau tradicionāli "mājiniekus" atbalstīt bija ieradies kupls līdzjutēju pulciņš no Ķekavas.

Sestdien pirmajā spēlē ķekavieši pirmie guva vārtus, taču, sākoties trešajai trešdaļai, tablo vēstīja viņiem nepatīkamo 2:4 rezultātu. Pēdējā perioda sākumā talsenieki pamanījās ieraidīt bumbiņu savos vārtos, bet tad nepilnu sešu minūšu laikā FK "Ķekava" florbolisti paši vēl četras reizes pārspēja pretinieku vārtsargu. Beigu rezultāts 8:4.

Pa diviem vārtiem Ķekavas komandas labā guva Gunārs Klēģers, Ēriks Akulovs un Jānis Bilinskis.

Otrajai spēlei dienu vēlāk jau bija pavisam cits scenārijs. Otrās trešdaļas vidū FK "Ķekava" bija panācis 4:0 pārsvaru, taču tad Talsu florbolisti īsā laikā samazināja starpību līdz minimumam. Perioda izskaņā Gints Klēģers guva savus otros vārtus spēlē, kas, kā vēlāk izrādījās, bija uzvaru nesošie. Trešajā trešdaļā talsenieki spēja atgūt tikai vienus vārtus – 5:4 un sērijā līdz trim uzvarām 2:0.

Trešā spēle starp komandām, kas regulāro čempionātu pabeidza ceturtajā un piektajā vietā, paredzēta 9. martā Talsos, ceturtā, ja būs nepieciešams, notiks turpat dienu vēlāk.

Dāmu virslīgas turnīrā abas Ķekavas komandas piedzīvojušas zaudējumus. FK "Ķekava" ar 3:6 piekāpās turnīra līderēm Rīgas Stradiņa universitātes florbolistēm, bet "Ķekavas Bulldogs" izrādīja sīkstu pretestību Kocēnu "Rubenei", taču beigās rezultatīvā cīņā piekāpās 10:15.

Turnīra tabulā pirms atlikušajām četrām pamatturnīra spēlēm FK "Ķekava" ieņem trešo un "Ķekavas Bulldogs" pēdējo ceturto vietu.