28.02.2013 13:27

Pierīgas skolēni noskaidro labākos vieglatlētikas trīscīņā

Pierīgas skolēni noskaidro labākos vieglatlētikas trīscīņā arhīvs

Baldones sporta kompleksā notikušajās sacensībās D vecuma grupā (2001./02. g.dz.) pirmo vietu izcīnīja Jaunmārupes sākumskolas komanda, bet C grupā (1999./2000. g.dz.) labākie izrādījās Baldones vidusskolas skolēni.

Sacensības abās vecuma grupās risinājās trijās disciplīnās – 45 metru skrējienā, tāllēkšanā un pildbumbas mešanā tālumā (1 kg meitenēm 2 kg puišiem). Rezultātus komandu vērtējumā rēķināja, ņemot vērā divu labāko meiteņu un divu puišu uzrādītos sniegumus. Kopumā Baldonē startēja 160 Pierīgas mācību iestāžu pārstāvji.

Jaunākajā grupā Jaunmārupes sākumskolas pārstāvji summā savāca 524 punktus. Otrajā vietā 13 komandu konkurencē ierindojās Mārupes vidusskolas komanda (491 p.) un trešajā Ādažu vidusskola (470). Labāko sešniekā vēl iekļuva Carnikavas pamatskola (468), Berģu mūzikas un mākslas pamatskola (463) un Baldones vidusskola (450).

Individuāli meitenēm labākos rezultātus sasniedza Lāsma Ozola no Jaunmārupes – 6,97 sekundes 45 metru skrējienā, 4,30 metri tāllēkšanā un 13,33 metri pildbumbas mešanā. Aiz viņas labāko trijniekā ierindojās Laura Vanaga (Carnikavas pamatskola) un Una Adamoviča (Berģu MMP). Puišiem pirmās divas vietas ieguva Lāsmas skolas biedri Vitālijs Žaks (6,94; 4,03; 10,03) un Mārtiņš Deivids Kalniņš, bet trešais bija mārupietis Emīls Grabovskis.

C grupā startēja 14 skolu komandas. Pirmo vietu izcīnīja Baldones vidusskola (701 p.), apsteidzot Siguldas Valsts ģimnāziju (683), Mārupes vidusskolu (669), Babītes vidusskolu (646), Carnikavas pamatskolu (612) un Krimuldas vidusskolu (609).

Meiteņu sacensībās pirmo vietu izcīnīja baldoniete Marianna Kļaviņa (6,82 s; 4,23 m; 13,05 m), otro siguldiete Elīna Zvilna un trešo krimuldiete Linda Dimiņa. Puišiem labākie bija Aksels Jeļiņevskis no Carnikavas (6,33 s; 5,21 m; 11,39 m), Krists Netlaus no Berģu MMP un mārupietis Ernests Kajaks.

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu programmā nākamās sacensības paredzētas 12. martā, kad Inčukalna pamatskolā stafetēs sacentīsies peldētāji četrās vecuma grupās.