23.02.2013 18:14

Ķekava pret "Rubeni": divi zaudējumi un "sausā" uzvara

Ķekava pret "Rubeni": divi zaudējumi un "sausā" uzvara Latvijas Florbola savienība

Latvijas dāmu virslīgas čempionātā Kocēnu kluba "Rubene" spēlētājas trīs dienu laikā aizvadījušas trīs mačus ar florbola klubu "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs".

Divas dienas pēc kārtas nūjas krustoja FK "Ķekava" un "Rubenes" florbolistes – katra komanda guva pa vienai uzvarai, turklāt abos gadījumos pārākas izrādījās viešņas.

Piektdien Ķekavā otrās trešdaļas vidū laukuma saimnieces bija pārliecinošā vadībā 5:1, taču nākamo 15 minūšu laikā Kocēnu florbolistes iemeta piecus vārtus pēc kārtas (5:6). Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām ķekavietes izlīdzināja rezultātu, taču jau pēc pusminūtes ielaida vēl vienus vārtus, kas izrādījās izšķirošie – 6:7. Pa trim rezultativitātes punktiem nopelnīja Gundega Vancāne (3+0) un Ieva Jurkāne (2+1).

Dienu vēlāk Kocēnu sporta zālē par spēles galveno varoni kļuva FK "Ķekava" vārtsardze Zane Veidenbauma, kura atvairīja visus 38 metienus un sekmēja savas komandas pirmo "sauso" uzvaru sezonā – 5:0. Divus vārtus ķekaviešu labā guva Paula Brunovska, bet Elīzai Elizabetei Bērziņai vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Divas pamatīgas sakāves divu dienu laikā piedzīvoja "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. Vispirms viņas ar 4:18 piekāpās "Rubenei", bet pēc tam zaudēja arī turnīra līderēm Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komandai 2:11. Trīs vārtus šajās divās spēlēs kopā guva Inga Ametere.

Dāmu virslīgas turnīra tabulā RSU ir 43 punkti (15 spēlēs), "Rubenei" 23 (15), FK "Ķekava" 17 (15) un "Ķekavas Bulldogs" komandai 4 (13). Sešu apļu turnīrs šo četru komandu starpā beigsies 10. martā.