21.02.2013 09:56

Babītes florbolisti pieveic Carnikavas komandu

Babītes florbolisti pieveic Carnikavas komandu Latvijas Florbola savienība

Rīgas atklātajā čempionātā florbolā divu Pierīgas komandu divcīņā spēles liktenis izšķiras nepilnu desmit minūšu laikā.

Spuņciemā notikušajā superlīgas spēlē viesiem carnikaviešiem katastrofāla izrādījās otrā trešdaļa, kuru, ielaižot piecus vārtus desmit minūtēs, viņi zaudēja 1:7 un visu cīņu 7:12. Uzvarētājiem Mārtiņš Lapsiņš guva trīs vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles, hettriks Jānim Vīnam, bet Albertam Jēkabsonam divi vārti un trīs piespēles. Viesu labā četrus vārtus guva Gatis Miglāns.

Pēc aizvadītām četrām spēlēm sporta kluba "Babīte" komanda ar sešiem punktiem ieņem trešo vietu, bet Carnikavas florbola klubs ar trim punktiem (viena uzvara, trīs zaudējumi) ir priekšpēdējā septītajā vietā.

Superlīgā astoņi šīs sezonas labākie klubi divos apļos noskaidro vietu secību un pāru izkārtojumu izslēgšanas turnīrā, kur tām pievienosies divas labākās Cerību līgas komandas. Nākamās spēles Pierīgas klubiem paredzētas 26.–28. februārī.