16.02.2013 13:30

Lelde Priedulēna sezonu noslēdz ar 15. vietu Sočos

Lelde Priedulēna sezonu noslēdz ar 15. vietu Sočos koenigssee.de

Siguldas jaunā skeletoniste Pasaules kausa izcīņas sezonas kopvērtējumā ierindojusies 19. vietā.

Pēdējā devītajā posmā Soču olimpiskajā trasē Krievijā L. Priedulēna atsevišķos braucienos uzrādīja attiecīgi 15. un 14. rezultātu, kas summā deva 15. vietu 22 dalībnieču konkurencē. Par posma uzvarētāju kļuva ASV sportiste Noele Pikusa-Peisa, siguldiete viņai zaudēja 2,39 sekundes.

Par Pasaules kausa ieguvēju pirmo reizi karjerā kļuva Mariona Tēsa no Vācijas, kura pēdējā posmā ieņēma ceturto vietu.

L. Priedulēna ieņēma 19. vietu absolūtajā kopvērtējumā un bija otrā labākā starp junioru vecuma sportistēm. Atsevišķos Pasaules kausa posmos viņas augstākā vieta bija divpadsmitā Altenbergā, bet Eiropas čempionātā Lelde ierindojās 13. vietā.