13.02.2013 10:18

Pārtrūkst Carnikavas basketbolistu uzvaru sērija

Pārtrūkst Carnikavas basketbolistu uzvaru sērija Carnikavas sporta centrs

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā Carnikavas komanda piedzīvo pirmo zaudējumu 2013. gadā. Saulkrastu basketbolisti atgriežas uz uzvaru takas.

Kārtējā spēlē carnikavieši ar 70:76 (32:37) piekāpās vienai no līdervienībām – olimpiskā centra "Limbaži" komandai, kura pārtraukusi viņi piecu uzvaru sēriju. Pēc gluži līdzīgā cīņā aizritējuša pirmā puslaika trešajā ceturtdaļā Limbažu basketbolisti ieguva deviņu punktu pārsvaru (52:43), taču ātri vien to iztērēja.

Turpinājumā spēle ritēja kā pa viļņiem, piecas minūtes līdz beigām Carnikavas komanda arī uz brīdi izvirzījās vadībā (66:64), tomēr galotni veiksmīgāk nospēlēja limbažnieki. Zaudētāju rindās ar 17 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām atzīmējās Kristaps Briedis. Edgaram Vecumam 17 punktu, Kasparam Čaupalam 10.

Diezgan pārliecinošu uzvaru 91:78 (48:38) pār Jūrmalas sporta skolas komandu otrdien savā laukumā svinēja Saulkrastu komanda. Pirmajā ceturtdaļā mājinieki guva 15 punktus pēc kārtas un panāca 24:9 savā labā. Spēles gaitā laukuma saimnieki noturēja pretiniekus drošā 10–12 punktu attālumā, un septiņi punkti (85:78) bija mazākais viņu pārsvars.

Saulkrastu komandas labā Jānis Vuļs guva 23, Edgars Brumermanis 21 un LBL3 janvāra  labākais spēlētājs Artjoms Ribakovs 16 punktu.

Turnīra tabulā Carnikavas komanda ar 11 uzvarām 17 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet Saulkrasti un basketbola klubs "Sigulda" kopā ar sporta klubu "Rūjiena" dala 6.–8. vietu – astoņas uzvaras un astoņi zaudējumi.

Nākamā spēle Pierīgas komandām paredzēta piektdien, kad BK "Sigulda" viesosies pie Salacgrīvas basketbolistiem.