12.02.2013 18:25

Māris Grēniņš – trīskārtējs studentu sacensību vicečempions

Māris Grēniņš – trīskārtējs studentu sacensību vicečempions arhīvs

Babītes novada vieglatlēts Latvijas studentu atklātajās ziemas sacensībās vieglatlētikā, kas notika Rīgas Sporta manēžā, ierindojies otrajā vietā 60 metru sprintā, 60 metru barjerskrējienā un tāllēkšanā.

60 metru "gludā" sprinta finālā Māris Grēniņš finišēja pēc 6,98 sekundēm, uzvarētājam Varim Leibomam zaudējot sekundes trīs simtdaļas. Barjerskrējiena finālā par uzvarētāju kļuva titulētais Staņislavs Olijars, kurš sportā atgriezies pēc ilgāka laika (8,04 s), bet M. Grēniņš finišēja 0,14 sekundes vēlāk.

Tāllēkšanā Māris veiksmīgākajā no mēģinājumiem sasniedza 7,20 metrus, bet pirmās vietas ieguvējs Dairis Rinčs aizlēca 27 centimetrus tālāk.

Pierīgas novadu sportisti studentu sacensībās izcīnīja vēl divas otrās vietas. Carnikavietis Kārlis Baltacis finišēja otrais 3000 metru skrējienā (9:18,47), bet Daniils Merkulovs no Inčukalna novada – lodes grūšanā (14,82 metri).

Šīs nedēļas nogalē Kuldīgā risināsies Latvijas vieglatlētikas čempionāts telpās.