08.02.2013 10:44

Kaķīškalnā aizvadīts "SkiBox" kausa izcīņas otrais posms

Siguldā notikušo amatieru sacensību otrajā kārtā milzu slalomā piecās vecuma grupās piedalījās vairāk nekā 70 sportisti.

Atbilstoši sacensību nolikumam, kalnu slēpotāji, kuri pēdējo triju gadu laikā ir piedalījušies jebkurās Latvijas Slēpošanas savienības rīkotajās sacensībās, milzu slalomā varēja startēt tikai lietpratēju grupā.

Vīriem līdz 35 gadu vecumam divu trašu summā labāko rezultātu 12 dalībnieku konkurencē sasniedza siguldietis Arturs Kāršenieks, kurš pirmajā posmā ierindojās trešajā vietā. Viņš par 0,52 sekundēm apsteidza savu novadnieku Kārli Švalbi. Lietpratēju grupā dāmām uzvarēja valmieriete Liene Fimbauere, apsteidzot rīdzinieci Laimu Kaufiņu un pirmā posma uzvarētāju Elīnu Sabīni Nežborti no Siguldas.

Lietpratēju grupā virs 35 gadiem pirmās vietas izcīnīja Žaklīna Frickausa no Baltezera un tukumnieks Kārlis Priedītis. Amatieru grupās otrās uzvaras "SkiBox" kausa izcīņā svinēja Kristīne Kristone, Denisa Druka-Jaunzeme un Arnis Inčs. Pārējās grupās par uzvarētājiem kļuva Anna Matvejeva, Dainis Norītis un Jurģis Pakulis.

Kaķīškalna kausa izcīņas trešais posms paredzēts 26. februārī, bet pēdējais ceturtais – 10. martā. Katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar veikala "SkiBox" dāvanu kartēm (1. vieta – Ls 20; 2. vieta – Ls 12; 3. vieta – Ls 8). Pirmo trīs vietu ieguvējus kopvērtējumā apbalvos ar Kaķīškalna kausiem un diplomiem.