06.02.2013 11:35

Pierīgas senioriem panākumi galda tenisā

Pierīgas senioriem panākumi galda tenisā arhīvs

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 50. sporta spēļu galda tenisa turnīrā Iecavā piedalījās četru Pierīgas novadu pārstāvji.

Senioru sacensības risinājās piecās vecuma grupās, un divās no tām Pierīgas komandu pārstāvjiem izdevās izcīnīt godalgotas vietas. Jaunākajā vecuma grupā – četrdesmitgadnieku konkurencē – trešajā vietā ierindojās Anrijs Bergs no Salaspils novada komandas, bet starp sešdesmitgadīgajām kundzēm trešā labākā bija ķekaviete Irēna Deksne.

Galda tenisa sacensībās piedalījās 25 pilsētu un novadu komandas. Kopvērtējumā no pierīdzniekiem visaugstāko vietu – vienpadsmito – ieņēma Ķekavas novada sportisti. Labāko desmitniekā vēl iekļuva Ārija Ansveriņa (5. vieta 60+ vecuma grupā), Juris Lūkins (9. vieta 70+ grupā), Anita Kalve (9. vieta 50+ grupā) un Ādolfs Jegorovs (10. vieta 70+ grupā).

14. vietu komandu vērtējumā ieņēma Salaspils novada galda tenisisti, 22. vietu Olaines novads un 25. vietu Stopiņu novads, kuru sacensībās gan pārstāvēja tikai divi seniori.

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 50. sporta spēles norisinās visa gada garumā vairāk nekā divdesmit sporta veidos.