05.02.2013 13:40

Ādažu motokrosa braucēji Raiskumā bez medaļām

Ādažu motokrosa braucēji Raiskumā bez medaļām Guna Mūkina

Jānis Kārkliņš saglabā līderpozīcijas Nacionālā ziemas motokrosa čempionāta kopvērtējumā klasē motocikliem ar radzēm.

Sestā posma sacensības notika Pārgaujas novada Raiskumā, un šoreiz "MX Ādaži" motokrosa komandas braucējiem neizdevās iekļūt labāko trijniekā. Kopvērtējumā piektajā vietā savā klasē ierindojās siguldietis Jānis Kārkliņš, kurš bija uzvarējis trijos no pieciem iepriekšējiem posmiem. Pirmajā braucienā viņš finišēja devītais, bet otrajā izcīnīja ceturto vietu.

Līdzīgi klājās arī Leonam Kozlovskim, kuram veiksmīgs bija tikai viens brauciens – pirmajā ceturtā vieta, otrajā tikai divpadsmitā un summā devītā pozīcija. 12. vietu kopvērtējumā ieņēma Nauris Miķelsons (braucienos 14. un 8. vieta), bet priekšpēdējā 21. vietā palika jaunais olainietis Renārs Andriksons (21., 19.).

Par posma uzvarētāju kļuva Uģis Klimons (2., 1.), aiz viņa Reinis Čudarāns (1., 3.) un Ģirts Timrots (3., 2.).

Kopvērtējumā klasē motocikliem ar radzēm Jānim Kārkliņam izdevās saglabāt pirmo vietu Nacionālā čempionāta kopvērtējumā – 171 punkts. Attiecīgi 18 un 26 punktus viņam zaudē Jānis Rasmanis un Jānis Vinters. Leons Kozlovskis ir septītais (110 p.), Nauris Miķelsons – piecpadsmitais (67 p.).