05.02.2013 11:00

Ādažu florbolisti sagrauj "vilkus"

Ādažu florbolisti sagrauj "vilkus" arhīvs

Latvijas vīriešu pirmās līgas turnīrā florbola klubs "Ādaži" apsteidz Ogres komandu un pakāpjas uz trešo vietu, uzlabojot izredzes cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Pēdējā spēlē FK "Ādaži" florbolisti viesos pārliecinoši ar 11:4 pieveica turnīra tabulas kaimiņos esošo komandu "Ogres vilki". Otrās trešdaļas sākumā ādažnieki jau bija panākuši 5:0 pārsvaru, ko sāncenšiem nopietni apdraudēt vairs neizdevās.

Uzvarētāju rindās Jānis Boroduška guva četrus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, Jānim Kozlovskim trīs vārti un viena piespēle.

Pirmās līgas Vidzemes grupas turnīra tabulā Ādažu komanda pakāpusies uz trešo vietu, par punktu apsteidzot "Ogres vilkus", turklāt ādažniekiem vēl ir divas spēles rezervē. Noķert pirmajā vietā esošo Madonas komandu viņiem vairs nav iespējams, taču vicelīderiem Kocēnu "Rubenei" ir tikai četri punkti vairāk. Izslēgšanas turnīram kvalificēsies četras labākās vienības.

Dāmu pirmās līgas turnīrā zaudējumu piedzīvojušas "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras ar 3:4 piekāpās komandai "Irlava/Tukums". Ķekavietes cīņas gaitā spēja atspēlēt divu vārtu deficītu, taču sešas minūtes līdz pamatlaika beigām ielaida ceturtos vārtus. Ar trim precīziem metieniem izcēlās Inga Ametere.

"Buldodzes" ar 15 punktiem 11 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu, bet otrās ir FK "Ādaži" florbolistes.