04.02.2013 12:08

Siguldas badmintonists – Latvijas absolūtais čempions

Siguldas badmintonists – Latvijas absolūtais čempions Siguldas badmintona klubs

Siguldas badmintona kluba pārstāvis Kārlis Vidass nedēļas nogalē Saulkrastos notikušajā Latvijas čempionātā uzvarējis gan vienspēļu turnīrā, gan vīru un jaukto dubultspēļu turnīros, otro reizi kļūstot par Latvijas absolūto čempionu.

Vienspēļu pamatturnīrā, kurā piedalījās 32 badmintonisti, K. Vidass palika nepārspēts visās piecās cīņās. Pusfinālā viņš ar 21:11, 21:15 uzvarēja citu Siguldas badmintona kluba pārstāvi Artūru Akmeni, bet finālā siguldieti Gunti Lavrinoviču – 21:18, 21:17.

Mazliet pietrūka, lai siguldieši būtu aizņēmuši visu goda pjedestālu, – spēlē par trešo vietu A. Akmens piekāpās rīdziniekam Edijam Līviņam 14:21, 23:21, 16:21. No Siguldas badmintonistiem desmitajā vietā ierindojās Didzis Gureckis, 12. Aigars Bedrītis 13. Pauls Gureckis, 15. Kristaps Jānis Gulbis un 16. vietā Teodors Kerimovs.

Vīru dubultspēļu turnīra finālā Kārlis Vidass pārī ar Gunti Lavrinoviču pieveica Raimondu Cipi un Ediju Līviņu 21:8, 21:17. "Mazajā finālā" par bronzas medaļām A. Akmens ar valmierieti Ojāru Koziņecu trijos setos pārspēja Siguldas sporta skolas pāri Kristapu Jāni Gulbi un Teodoru Kerimovu – 21:9, 13:21, 21:12. Devītajā vietā ierindojās siguldieši Aigars Bedrītis un Didzis Gureckis.

Vēl vienu čempiona titulu K. Vidass ieguva jaukto dubultspēļu turnīrā, spēlējot kopā ar Moniku Radovsku. Finālā viņi uzvarēja savus novadniekus G. Lavrinoviču un Jekaterinu Romanovu 21:17, 21:19. Septītajā vietā ierindojās gados jaunie T. Kerimovs un Liāna Lenceviča.

Sieviešu vienspēļu turnīrā otro vietu izcīnīja mārupiete Ieva Pope, kura pārstāv Rīgas skolēnu pili. Pusfinālā viņa ar 21:12, 21:10 uzvarēja siguldieti Moniku Radovsku, bet finālā zaudēja Kristīnei Šeferei 16:21, 12:21. Trešajā vietā ierindojās Jekaterina Romanova, kura spēlē par trešo vietu pārspēja kluba biedreni M. Radovsku 21:19, 21:19. Piekto vietu ieņēma Aija Pope, sesto Anita Švalbe, 11. L. Lenceviča un 12. Līva Pūka no Siguldas.

Savukārt dāmu dubultspēļu turnīrā triumfēja abas vienspēļu turnīra finālistes – Pope/Šefere ar 21:16, 21:10 pieveica M. Radovsku un J. Romanovu. Ceturtajā vietā ierindojās mārupiete Aija Pope pārī ar Aļesju Hodakovsku.