31.01.2013 10:52

Mārupes volejbolisti revanšējas ķekaviešiem

Mārupes volejbolisti revanšējas ķekaviešiem Krišjānis Grantiņš

Volejbola klubs "Mārupe" pēc uzvaras Baložos izvirzās Nacionālās līgas turnīra tabulas pirmajā vietā.

Divi pēc ranga otrajā spēcīgākajā Latvijas volejbola līgā spēlējošie Pierīgas klubi trešdien aizvadīja otro savstarpējo spēli. Abu komandu pirmajā spēlē šosezon Jaunmārupē četros setos pārāki bija LSPA/Ķekavas novada volejbolisti, un arī šoreiz veiksmīgāki bija viesi.

Mārupes komanda uzvarēja pirmajos divos setos, trešajā pārāki bija mājinieki, bet ceturtajā virsroku atkal guva VK "Mārupe" – 3:1 (25:18, 25:23, 19:25, 25:22). Mārupiešiem sezonas 14 spēlēs šī bija desmitā uzvara, bet ķekaviešiem astotais zaudējums, turklāt sestais pēc kārtas.

Nacionālās līgas turnīra tabulā volejbola klubs "Mārupe" ar 29 punktiem izvirzījies pirmajā vietā, par punktu apsteidzot sporta kluba "Aizkraukle" komandu, kurai gan ir spēle rezervē. LSPA/Ķekavas novads ar 21 punkti saglabā sesto vietu.

Ķekaviešiem nākamā spēle paredzēta 6. februārī savā laukumā pret sporta kluba "Vecumnieki" volejbolistiem, bet VK "Mārupe" trīs dienas vēlāk viesosies pie Kuldīgas novada sporta skolas komandas.