27.01.2013 18:37

"Ķekavas" florbolisti gūst svarīgu uzvaru Cēsīs

"Ķekavas" florbolisti gūst svarīgu uzvaru Cēsīs Latvijas Florbola savienība

Aizraujošā un rezultatīvā cīņa pret "Lekrings" komandu beidzas ar Ērika Akulova precīzo metienu pagarinājuma ceturtajā minūtē. Abas pārējās Pierīgas komandas piedzīvoja kārtējos zaudējumus.

FK "Ķekava" florbolisti pēdējo triju dienu laikā aizvadīja divas spēles. Piektdien viņi savā laukumā ar 4:6 piekāpās Talsi/"Triobet" komandai, un šis ķekaviešiem bija jau trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs. Cīņas gaitā mājinieki atspēlēja triju vārtu deficītu, taču neilgi līdz pamatlaika beigām minūtes laikā ielaida divus vārtus.

Svētdien Ķekavas florbolisti viesojās Cēsīs, kur aizvadīja nedēļas centrālo spēli pret "Lekrings" vienību. Pirmo divu minūšu laikā cēsnieki divreiz ieraidīja bumbiņu FK "Ķekava" vārtos, taču viesi vēl pirmajā trešdaļā atbildēja ar četriem vārtu guvumiem pēc kārtas. Otrajā periodā vadībā pārmaiņus bija gan ķekavieši (5:4, 8:7), gan cēsnieki (6:5, 7:6), bet sekundi līdz trešdaļas beigām rezultāts atkal kļuva neizšķirts 8:8.

Atšķirībā no rezultatīvajām pirmajām trešdaļām, trešajā netika gūti nevieni vārti, un uzvarētāju noteikšana atlikta līdz pagarinājumam. Ceturtās minūtes beigās uzvaras vārtus guva Ēriks Akulovs – 9:8. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Alvis Dāle, divus Gints Klēģers.

Dienu pēc spēles pret FK "Ķekava" florbolistiem ar Talsi/"Triobet" komandu tikās "Ķekavas Bulldogs" florbolisti un piedzīvoja kārtējo smago zaudējumu – 5:15. Ķekavieši pirmie atklāja rezultātu, taču tad ielaida desmit vārtus pēc kārtas. "Buldogu" labā divus vārtus guva Matīss Sīpols, bet Oskaram Eglītim trīs rezultativitātes punkti (1+2).

Neveiksmi piedzīvoja arī Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda, kas savā laukumā ar 1:4 piekāpās Liepājas "Kuršiem". Pirmajās astoņās minūtēs bumbiņa trīs reizes pabija mājinieku vārtos, otrās trešdaļas beigās Kasparam Šķēlam vienus vārtus izdevās atspēlēt, taču neko vairāk panākt neizdevās.

Turnīra tabulā FK "Ķekava" ieņem trešo vietu, par diviem punktiem atpaliekot no "Lekrings" un par četriem no līderiem "Lielvārdes" florbolistiem (komandas gan aizvadījušas dažādu spēļu skaitu). Ulbroka/FS "Masters" saglabā devīto vietu, bet "Ķekavas Bulldogs" pēdējo – divpadsmito.