26.01.2013 17:16

Siguldā beidzas piecu spēļu sērijas

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē Siguldā mājinieki pārtrauc Saulkrastu komandas piecu uzvaru sēriju un arī paši savu piecu zaudējumu sēriju.

Siguldas komandai šajā spēlē bija jāiztiek bez sava līdera Klāva Bedrīša, toties debiju piedzīvoja Pēteris Šiliņš. Siguldiešu pirmo izrāvienu (11:3) Saulkrastu basketbolisti ātri likvidēja (12:11), un līdz otrās ceturtdaļas vidum laukumā ritēja līdzīga cīņa. Pirmā puslaika beigās krietni veiksmīgāki tomēr bija mājinieki, kuri atpūtā devās ar 12 punktu pārsvaru (46:34).

Trešās ceturtdaļas sākumā saulkrastieši gandrīz visu starpību likvidēja (47:43), taču drīz pēc tam BK "Sigulda" spēlētāji veica izšķirošo triecienu – 66:49. Spēles pēdējā posmā laukuma saimnieki noturēja sāncenšus 10–15 punktu attālumā. Beigu rezultāts – 89:79.

Uzvarētāju labā Ingars Dambergs guva 19, Artūrs Melnieks 17, Toms Bitītis un Raimonds Rudzāts pa 13 punktiem. Saulkrastu komandas rindās, kā ierasts, rezultatīvākais bija Artjoms Ribakovs ar 25 punktiem, 14 punktus pievienoja Kaspars Rubenis.

LBL 3. divīzijas turnīra tabulā ceturto vietu ieņem Carnikavas basketbola klubs (9–5). Saulkrastu komandai ir septiņas uzvaras 13 spēlēs, Siguldai – septiņas 14 mačos.

Nākamās spēles Pierīgas klubi aizvadīs jau nākamās nedēļas sākumā. Pirmdien plkst. 20.30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē vietējā basketbolisti uzņems turnīra līderus "Dārznieks"/Cēsis komandu, bet otrdien plkst. 20 Saulkrastu sporta centrā mājinieki tiksies ar Iecavas basketbola klubu "Dartija".