19.01.2013 21:09

Trīs spēles – trīs zaudējumi

Trīs spēles – trīs zaudējumi arhīvs

Pierīgas florbola klubiem neveiksmīgākā nedēļas nogale Latvijas virslīgas čempionātā šosezon. Tostarp sagrāves ar deviņu un četrpadsmit vārtu starpību.

Negaidītāko neveiksmi – otro pēdējās trijās spēlēs – piedzīvoja līderu trijotnē esošais florbola klubs "Ķekava". Latvijas vicečempioni savā laukumā ar 10:12 piekāpās FK "Bauska", kas turnīra tabulā ieņēma tikai astoto vietu.

Rezultatīvās spēles pirmajā trešdaļā ķekavieši bija panākuši 5:2 pārsvaru, taču Bauskas florbolisti nedomāja nolikt ieročus un, otrā perioda beigās nepilnu divu minūšu laikā gūstot trīs vārtus, izvirzījās vadībā 9:8. Mājiniekiem divas reizes izdevās atspēlēties, taču 13 minūtes līdz pamatlaika beigām baušķenieki guva uzvaras vārtus un, par spīti Ķekavas komandas centieniem, pēdējā minūtē vēl arī divpadsmitos. Zīmīgi, ka abi pēdējie goli tika gūti, asistējot FK "Bauska" vārtsargam Elvim Holstam, kurš arī atvairīja 33 pretinieku metienus.

Četri FK "Ķekava" florbolisti – Toms Briedis, Ēriks Akulovs, Mārtiņš Druvkalns un Alvis Dāle – guva pa diviem vārtiem un izdarīja pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Diezgan bezcerīgu zaudējumu pret turnīra tabulas pretējā "polā" esošo Lielvārdes komandu piedzīvoja pastarīši "Ķekavas Bulldogs" florbolisti – 0:9. Tiesa, katrā nākamajā trešdaļā ķekavieši ielaida par vieniem vārtiem mazāk...

Vēl smagāku sagrāvi piedzīvoja arī Ulbroka/florbola skola "Masters" komanda – 2:16 pret RTU/"Inspecta" florbolistiem. Interesanti, ka astotajā minūtē rezultātu atklāja ulbrokietis Dmitrijs Dmitrijevs, taču nākamos vārtus viņa komanda guva, kad rīdzinieki bija iemetuši piecpadsmit. RTU/"Inspecta" rindās rezultatīvākais bija bijušais "Ķekavas Bulldogs" spēlētājs Henrijs Uzraugs – trīs vārti un četras rezultatīvas piespēles.

Virslīgas turnīra tabulā trešajā vietā esošais FK "Ķekava" (36 punkti) par trim punktiem atpaliek no Lielvārdes komandas un Cēsu "Lekrings". Ulbroka/FS "Masters" ir devītajā vietā (15 p.), bet "Ķekavas Bulldogs" pārliecinoši pēdējie – divpadsmitie (3 p.).