12.01.2013 12:58

Florbola līderu divcīņā ķekaviešiem atkal nākas piekāpties

Florbola līderu divcīņā ķekaviešiem atkal nākas piekāpties Latvijas Florbola savienība

Pagājušā gada Latvijas florbola virslīgas čempionāta finālistu un šīs sezonas turnīra līdervienību florbola kluba "Ķekava" un "Lielvārde" duelī Pierīgas klubam otrreiz nākas atzīt pretinieku pārākumu – 5:9.

Ķekavas sporta klubā notikušās spēles pirmās trešdaļas izskaņā Jānis Liepa un Jānis Bilinskis divu minūšu laikā guva divreiz vārtus un izvirzīja vadībā laukuma saimniekus. Divu vārtu pārsvaru mājinieki saglabāja gandrīz līdz otrā perioda vidum (3:1, vēlreiz precīzs bija J. Liepa).

Taču vēl līdz mača otrā posma beigām Lielvārdes florbolisti četras reizes pārspēja ķekaviešu vārtsargu Ivaru Dišereitu, bet trešās trešdaļas sākumā faktiski izšķīra cīņas likteni – 3:7. Līdz spēles beigām sāncenši apmainījās ar vārtu guvumiem, FK "Ķekava" rindās precīzi bija Gints Klēģers un Jānis Belasovs.

Pirms nedēļas nogalē paredzētajām spēlēm vīriešu virslīgas turnīra tabulas galvgalī vienāds punktu skaits (pa 33) ir uzreiz trim komandām – Lielvārdes florbolisti tos izcīnījuši 13, bet FK "Ķekava" un Cēsu "Lekrings" 14 mačos.

Jau sestdien Ķekavas florbola klubs aizvada kārtējo spēli Valmierā, svētdien Ulbroka/FS "Masters" savā laukumā uzņem sporta klubu "Pārgauja", bet "Ķekavas Bulldogs" florbolisti viesosies pie "Lekrings".