12.01.2013 12:39

Siguldas basketbolisti piedzīvo sesto zaudējumu

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas kārtējā spēlē basketbola klubs "Sigulda" savā laukumā piekāpies olimpiskā centra "Limbaži" komandai – 77:87 (37:46).

Izšķirošie notikumi risinājās spēles vidusdaļā. Gandrīz visu pirmo puslaiku cīņa ritēja punkts punktā, taču pēdējās minūtēs limbažniekiem izdevās 8:0 spurts, ko viņi turpināja pēc lielā pārtraukuma, un trešajā ceturtdaļā panāca izšķirošo 20 punktu pārsvaru (64:44). Turpinājumā mājinieki sadeldēja punktu starpību uz pusi, tomēr viesu pārsvaru nopietni neapdraudēja.

BK "Sigulda" labā Klāvs Bedrītis guva 21, Ingars Dambergs 16 un Raimonds Rudzāts 10 punktu.

Ar sešām uzvarām aizvadītajās 12 spēlēs Siguldas komanda turnīra tabulā ieņem septīto vietu. Nākamā cīņa siguldiešiem paredzēta jau 14. janvārī pret Carnikavas komandu (7–5), bet dienu vēlāk Saulkrastu basketbolisti (5–5) savā laukumā uzņems BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandu.