05.01.2013 12:59

Ķekavas florbolisti otrreiz sezonā pārspēj Ulbrokas komandu

Ķekavas florbolisti otrreiz sezonā pārspēj Ulbrokas komandu Krišjānis Grantiņš

Latvijas florbols čempionāta virslīgas turnīrs atsācies ar līderu FK "Ķekava" uzvaru 10:6 pār komandu Ulbroka/florbola skola "Masters".

Pirmajā trešdaļā ķekavieši apliecināja favorītu statusu, gūstot trīs vārtus pēc kārtas, bet otrā perioda sākuma pārsvaru palielināja līdz četriem vārtiem. Līdz otrajam pārtraukumam ulbrokiešiem izdevās starpību samazināt līdz 5:3, taču trešajā trešdaļā divu minūšu laikā mājinieki trīs reizes ieraidīja bumbiņu Ulbroka/FS "Masters" vārtos un panāca izšķirošo pārsvaru 9:4. Vārtu guvumus spēlē iespējams noskatīties šeit.

Uzvarētāju labā vārtus guva deviņi spēlētāji, pa trim rezultativitātes punktiem nopelnīja Alvis Dāle (2+1) un Ēriks Akulovs (1+2). Ulbrokas kluba rindās Pēteris Freimanis guva trīs vārtus, bet Kaspars Šķēls izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

Abu komandu pirmā apļa spēlē Ulbrokā ķekavieši bija uzvarējuši ar 3:2.

Virslīgas turnīra tabulā florbola klubs "Ķekava" kļuvis par vienīgo līderi un par trim punktiem apsteidz tuvāko sekotāju "Lielvārdi", kam gan ir spēle rezervē. Ulbroka/FS "Masters" saglabā astoto pozīciju.