23.12.2012 20:33

Ulbrokas florbolisti Ziemassvētkus sagaida labāko astoņniekā

Ulbrokas florbolisti Ziemassvētkus sagaida labāko astoņniekā Krišjānis Grantiņš

Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda gada pēdējās divās spēlēs cieš zaudējumu un izcīna uzvaru, Ķekavas "buldogiem" trīspadsmit spēlēs joprojām tikai viena uzvara.

Ulbroka/FS "Masters" florbolisti nedēļas nogalē aizvadīja divas spēles.

Sestdien viņi Cēsis ar 4:7 piekāpās "Lekrings" komandai. Laukuma saimnieki izšķirošo pārsvaru ieguva otrās trešdaļas vidū, kad nepilnu divu minūšu laikā guva trīs vārtus un panāca 4:0 savā labā. Pa vieniem vārtiem Ulbrokas komandas labā guva Pēteris Freimanis, Kārlis Bulāns, Remārs Vikānis un Jānis Jaunzems.

Dienu vēlāk šāgada pēdējā spēlē ulbrokieši savā laukumā uzņēma Talsi/"Triobet" vienību un sīvā cīņā guva uzvaru 5:4.

Pirmie vadībā izvirzījās Talsu florbolisti, taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam mājinieki izlīdzināja rezultātu. Izšķirošie notikumi risinājās otrajā periodā, kad uz trim Ulbrokas komandas precīzajiem metieniem viesi spēja atbildēt tikai ar vieniem. Uzvaras vārtus astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām guva Ulbroka/FS "Masters" spēlējošais treneris Ainārs Juškēvičs. Vēl pa reizei precīzi meta P. Freimanis, K. Bulāns un Krists Paulovičs, bet vienreiz talsenieki bumbiņu ieraidīja paši savos vārtos.

Zaudējumu sērija svētdien turpinājās virslīgas debitantiem "Ķekavas Bulldogs" florbolistiem, kuri nespēja izrādīt pienācīgu pretspēku vienu vietu augstāk esošajam florbola klubam "Bauska" – 3:16. Pirmos vārtus ķekavieši – Intars Labsvārds – guva, kad sāncenši jau bija iemetuši septiņus. Vēl ar precīziem metieniem atzīmējās Uģis Rapa un Jānis Zariņš.

Latvijas virslīgas čempionātā pirmo vietu ar 30 punktiem 12 spēlēs dala florbola klubi "Ķekava" un "Lielvārde". Ulbroka/FS "Masters" pakāpušies uz astoto vietu (15 p.), bet "buldogi" ir pēdējā 12. pozīcijā un no priekšpēdējā vietā esošajiem valmieriešiem atpaliek jau par astoņiem punktiem. 29. decembrī viņi gadu pabeigs ar spēli pret Liepājas klubu "Kurši".