20.12.2012 13:45

Pierīgas džudistiem astoņas uzvaras turnīrā Alūksnē

Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi gandrīz sešdesmit komandu vērtējumā izcīnījuši pirmo vietu.

Starptautiskajā Ziemassvētku džudo turnīrā Alūksnē sacensībās sešās vecuma grupās piedalījās 578 jaunie sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas, viņu vidū arī 38 Pierīgas BJSS pārstāvji.

Par sacensību uzvarētājām meiteņu grupā (1996. g.dz. un jaunākas) kļuva Vineta Alksne un Anita Aiga Bērziņa, jaunākajā grupā puišiem (2004. g.dz. un jaunāki) pirmās vietas savās svara kategorijās ieguva Gustavs Hugo Ekmanis un Artūrs Kisiļevskis, vecuma grupā līdz 11 gadiem – Rihards Taube un Jānis Edgars Štrauss, līdz 13 gadiem – Andrejs Rižovs un līdz 17 gadiem – Ralfs Rūsiņš.

Otrās vietas ieguva Andra Nika, Aleksandra Nazarova, Serfima Nazarova un Rihards Taube, trešās – Helēna Erenpreisa, Daira Krope un Tatjana Vlasova. Vēl seši Pierīgas BJSS audzēkņi palika uzreiz aiz goda pjedestāla piektajās vietās.

Turnīrā Alūksnē piedalījās ar viens Siguldas džudo kluba pārstāvis – Renārs Hans vecuma grupā līdz 13 svara kategorijā līdz 46 gadiem izcīnīja otro vietu.