20.12.2012 10:30

FK "Ķekava" florbolisti nopelna trīs punktus Kocēnos

FK "Ķekava" florbolisti nopelna trīs punktus Kocēnos Latvijas Florbola federācija

Latvijas virslīgas čempionāta līderi florbola klubs "Ķekava" 2012. gadu noslēdz ar uzvaru par "Rubenes" florbolistiem.

Pirmajās divās trešdaļās Gints Klēģers un Alvis Dāle guva pa vieniem vārtiem, bet vārtsarga Jāņa Bramaņa sekmīgā spēle ļāva nosargāt ķekaviešu cietoksni neskartu. Trešā perioda sākumā Kristaps Jēkabsons palielināja viesu pārsvaru līdz trim vārtiem.

Drīz pēc tam mājinieki beidzot ieraidīja bumbiņu FK "Ķekava" vārtos, taču Gints Timoško atjaunoja triju vārtu pārsvaru. Līdz pamatlaika beigām "Rubenes" florbolisti vien spēja starpību samazināt – 4:2. Par labāko spēlētāju viesu rindās atzina J. Bramani, kurš atvairīja 34 pretinieku metienus.

Virslīgas turnīra tabulā pirmajā pozīcijā esošais FK "Ķekava" par trim punktiem apsteidz Latvijas čempionvienību "Lielvārdi", kam gan ir viena spēle rezervē.

Šogad pa divām spēlēm vēl atlicis aizvadīt abiem pārējiem Pierīgas klubiem virslīgā. Ulbroka/florbola skola "Masters" sestdien Cēsīs tiksies ar komandu "Lekrings", bet svētdien savā laukumā uzņems Talsi/"Triobet" florbolistus. Savukārt "Ķekavas Bulldogs" svētdien viesosies pie FK "Bauska", bet nākamsestdien Ķekavas sporta klubā spēlēs ar Liepājas "Kuršiem".