12.12.2012 13:24

Arī otrajā posmā Plikgalvis labākais

Baldones atklātā galda tenisa čempionāta otrajā posmā startēja 36 sportisti no Rīgas, Jūrmalas, Jēkabpils, Iecavas un citām vietām.

Pirmo vietu absolūtajā vērtējumā, tāpat kā pirmajā posmā, izcīnīja jēkabpilietis Uģis Plikgalvis. Pagājušā gada Baldones čempionāta uzvarētājs finālā ar 3:1 pārspēja Sergeju Kucebu no Rīgas un nostiprinājās līderpozīcijās kopvērtējumā. Labākais no baldoniešiem bija Raivis Krastiņš, kurš ierindojās sestajā vietā.

Spēlē par trešo vietu divu Jūrmalas galda tenisistu divcīņā Nikolajs Golubevs ar 3:1 uzvarēja Skaidrīti Zāģeri, kura bija labākā starp dāmām. Otrajā vietā, tāpat kā pirmajā turnīrā oktobra vidū, ierindojās Laura Meinarde no Alojas novada Ozolmuižas, trešajā – Meldra Madžule no Iecavas.

Baldones novada atklātā galda tenisa čempionāta trešais posms notiks 9. februārī, bet pēdējais ceturtais – aprīlī. Lai pretendētu uz vietu kopvērtējumā, ir jāpiedalās vismaz trijos posmos, taču summā tiks rēķināti visu četru posmu rezultāti.