04.12.2012 11:22

Olaines bokseri zaudē tikai finālā

Autors
Olaines bokseri zaudē tikai finālā arhīvs

Starptautiskajā amatieru boksa turnīrā "Riga Open", kas pagājušās nedēļas nogalē notika Rīgas Sporta manēžā, olainieši izcīnījuši divas otrās vietas.

Sacensībās svara kategorijā līdz 81 kilogramam Ņikita Versockis finālā piekāpās ventspilniekam Nikolajam Grišuņinam. Zīmīgi, ka abi bokseri tikās gan šāgada Latvijas čempionāta, gan Latvijas Olimpiādes izšķirošajā cīņā, un visas trīs reizes pārāks izrādījās N. Grišuņins.

Otro vietu svara kategorijā līdz 91 kg izcīnīja šāgada Latvijas čempions Ņikita Stepanovs. Viņš finālā zaudēja jelgavniekam Raitim Sinkēvičam, kuru pa ceļam uz čempiona titulu bija pārliecinoši pieveicis Latvijas Olimpiādes turnīrā.

Gan R. Stepanovs, gan Ņ. Versockis pagājušā gada Eiropas junioru čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Boksa turnīrā "Riga Open" piedalījās vairāk nekā 150 sportistu no Lietuvas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas, Izraēlas un citām valstīm. Šīs starptautiskās sacensības notika jau 63. reizi.