02.12.2012 15:00

FK "Ķekava"–"Ķekavas Bulldogs" 2:1

FK "Ķekava"–"Ķekavas Bulldogs" 2:1 arhīvs

Dāmu virslīgas čempionāta šīs sezonas trešajā savstarpējā Ķekavas komandu spēlē otro uzvaru izcīnījušas florbola kluba "Ķekava" spēlētājas.

Pirmajās divās tikšanās reizēs sāncenses bija guvušas pa vienam panākumam – turnīra atklāšanas spēlē ar 7:4 pārākas bija "buldodzes", bet otrā apļa cīņā FK "Ķekava" florbolistes revanšējās pagarinājumā (6:5). Turklāt abas reizes uzvaru guva nomināli viešņu statusā esošā komanda.

Tradīcija Ķekavā netika lauzta arī šoreiz, kaut arī šoreiz pirmajā trešdaļā "Ķekavas Bulldogs" komandai bija divu vārtu pārsvars (2:0, 3:1). 26 sekundes līdz otrā perioda beigām FK "Ķekava" florbolistes panāca izlīdzinājumu 5:5, bet spēles pēdējā posmā vārtus guva tikai viņas – 8:5. Ķekavietēm līdzšinējās deviņās spēlēs šis bija pirmais panākums pamatlaikā.

Uzvarētāju labā Gundega Vancāne guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, četri rezultativitātes punkti arī Dacei Možeiko (1+3). "Buldodzēm" divus vārtus guva Inga Ametere.

Turnīra tabulā abas Ķekavas komandas saglabā divas pēdējās vietas, tālu atpaliekot no abām līdervienībām Rīgas Stradiņa universitātes un Kocēnu "Rubenes".