23.11.2011 16:41

Skriešanas sezonu noslēdz ar pusmaratonu

Autors  Silvija Mača
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Dalībnieki gatavojas startam. Dalībnieki gatavojas startam. Foto autors: Silvija Mača

15.oktobrī Siguldā tika aizsākta jauna tradīcija – Siguldas “Sport2000” pusmaratons, kas bija noslēdzošais posms skrējienu seriālā “Skrien, Latvija”.

 Siguldas “Sport2000” pusmaratons notika sacensību distancēs – pusmaratonā (21,097 km), satelītskrējienā (5,27 km), nūjošanā (5,27 km) un bērnu skrējienā (500 m). Sacensībās piedalījās gan labākie Latvijas skrējēji, gan sportisti no Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Polijas, Kanādas, gan vienkārši cilvēki, kuriem patīk sportot.


Vairāk nekā tūkstoš dalībnieku sestdienas rītā pulcējās Siguldas Svētku laukumā, lai visi kopā teiktu “jā” sporta aktivitātēm Siguldā. Arī atbalstītāju pulciņš visas trases garumā bija kupls, un vai katrs centās uzmundrināt ikvienu skriet vai nūjot gribētāju. Viss liecināja par to, ka pasākums ir rūpīgi sagatavots – informējošie plakāti par norisēm, viesmīlīgie uzņēmēji sportistu labsajūtai, pārdomātā infrastruktūra distancēs, kā arī pašas Siguldas krāšņā daba dāvāja sportistiem vēl vienu skaistu un piepildītu rudens dienu.

Sigulda ir atvērta ikvienai aktivitātei, savukārt “Sport2000” darbinieki ar savām zināšanām un piemēru ir iedvesmojuši ļoti daudzus – gan sākt skriet, gan vienkārši būt aktīviem. Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un olimpieši brāļi Šici vēlēja visiem apliecināt savu neatlaidību un izturību un neapstāties pie sasniegtā.