29.11.2012 11:25

Ķekavietes izrāda pretestību, taču zaudē "Rubenei"

Ķekavietes izrāda pretestību, taču zaudē "Rubenei" FK "Ķekava"

Latvijas virslīgas čempionātā dāmām florbola klubs "Ķekava" trešo reizi šajā sezonā piekāpies Kocēnu komandai "Rubene".

Trešdienas spēlē Ķekavā līdz otrās trešdaļas vidum viešņas bija ieguvušas divu vārtu pārsvaru, taču tad pēc Ievas Jurkānes un Elīzas Elizabetes Bērziņas precīzajiem raidījumiem laukuma saimnieces spēja rezultātu izlīdzināt.

Trešajā periodā divi Edītes Bankavas gūtie vārti "Rubenei" palīdzēja atjaunot divu vārtu pārsvaru. Paula Brunovska starpību samazināja līdz minimumam, taču atlikušajās četrās minūtēs ķekavietēm vismaz punktu – kā abu komandu iepriekšējā savstarpējā spēlē – glābt neizdevās. Zaudējums 3:4.

Dāmu virslīgas turnīrā pēc aizvadītām astoņām kārtām līderpozīcijas saglabā Rīgas Stradiņa universitātes florbolistes (23 punkti), seši punkti mazāk ir "Rubenei", bet FK "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs" komandām ir pa četriem punktiem.

Šīs nedēļas nozīmīgākais notikums florbolā būs pasaules čempionāts vīriem, kas svētdien sāksies Šveicē.