22.11.2012 12:10

Ķekavas spēļu maratonā aizvadīts otrais posms

Ķekavas spēļu maratonā aizvadīts otrais posms Krišjānis Grantiņš

Tirdzniecības centra "Liiba" galda spēļu maratona sacensībās šautriņu mešanā piedalījušies vienpadsmit dalībnieki, arī trīs daiļā dzimuma pārstāves.

Vīru konkurencē par uzvarētāju kļuva Vilis Kalniņš (235 punkti), kurš nedēļu iepriekš šaha turnīrā ieņēma trešo vietu. Viņš par pieciem punktiem apsteidza otrās vietas ieguvēju Nikolaju Belonoščenko. Trešo vietu ieņēma Vladimirs Mihnovskis (225 p.), bet ceturtajā un piektajā ierindojās galda spēļu maratona pirmā posma divu pirmo vietu ieguvēji Juris Firsts un Ādolfs Jegorovs.

Dāmu sacensībās uzvarēja Laila Līgotne (210 p.), kura tikai par vienu punktu pārspēja Aneti Medni. Trešā bija Diāna Kās Daouda, informēja Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra.

28. novembrī TC "Liiba" paredzēts maratona pēdējais posms – novusa turnīrs. Atbilstoši sacensību nolikumam labākie tiek noteikti gan katrā no trim kārtām, gan maratona kopvērtējumā.