21.11.2012 11:07

Jaunmārupes sākumskolā notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu turnīrā meitenēm uzvarējušas laukuma saimnieces.

Šogad tautas bumbas turnīrā piedalījās trīspadsmit 2001. gadā dzimušo meiteņu komandas, aizvadot 2 x 5 minūšu garas spēles. Pirmajā posmā vienības bija sadalītas trijās apakšgrupās, ņemot vērā iepriekšējā gada turnīra rezultātus. Pa divām labākajām no katras grupas iekļuva finālturnīrā par 1.–6. vietu, bet pārējās sadalīja tālākās vietas.

Bez zaudējumiem turnīru pabeidza Jaunmārupes sākumskolas audzēknes. Pirmajā posmā viņas pārliecinoši pārspēja Vangažu vidusskolas (18:0), Ropažu vidusskolas (18:4) un Carnikavas pamatskolas (11:5) komandas, bet finālturnīrā – Ādažu vidusskolu (13:0), Berģu mūzikas un mākslas skolu (14:2), Mārupes vidusskolu (14:2) un Babītes vidusskolu (9:2).

Zīmīgi, ka Jaunmārupes sākumskolas komanda uzvarēja meiteņu tautas bumbas turnīrā arī pirms gada.

Otro vietu kopvērtējumā ieņēma Carnikavas pamatskolas skolnieces un trešo – Babītes vidusskolas audzēknes, apsteidzot Berģu mūzikas un mākslas skolas, Ādažu vidusskolas un Mārupes vidusskolas komandas. Tālākajās vietās ierindojās Saulkrastu vidusskola, Zaķumuižas pamatskola, Vangažu vidusskola, Inčukalna pamatskola, Ropažu vidusskola, Mārupes pamatskola un Sidgundas pamatskola.

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu turnīrs tautas bumbā puišiem notiks 4. decembrī Mārupes vidusskolā. Tas būs pēdējās Pierīgas mācību iestāžu sacensības šogad.