12.11.2012 12:52

Stiprinieku sacensībās Siguldā starp laureātiem arī mājinieki

Stiprinieku sacensībās Siguldā starp laureātiem arī mājinieki Krišjānis Grantiņš

Kopvērtējumā 13 komandu konkurencē Siguldas sporta klubs "Panatta Fitness" ierindojies trešajā vietā.

Sacensības, kas vienlaikus bija Latvijas kausa izcīņas 16. posms, Siguldas 1. pamatskolas sporta zālē risinājās svaru stieņa spiešanā guļus. Sportistu uzdevums bija stieni, kas sver tikpat daudz, cik atlēts, uzspiest iespējami daudz reižu. Uzvarētāji tika noteikti vairākās svara kategorijās jauniešiem, junioriem, vīriešiem, senioriem un dāmām.

Individuāli laureātu vidū iekļuva vairāki siguldieši, kas pārstāvēja "Panatta Fitness" komandu.

Senioru konkurencē svara kategorijā līdz 83 kilogramiem pirmo vietu izcīnīja Guntis Zvejnieks, kurš 82 kg smago stieni pacēla 21 reizi. Jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 66 kg otro vietu ieņēma Emīls Ločmelis, kategorijā līdz 83 kg otrais bija Dāvis Zavickis un trešais Renārs Semjonovs, bet junioriem virs 93 kg trešo vietu izcīnīja Mārtiņš Zviedrāns.

Medaļnieku vidū bija arī Aleksandrs Ivanovs no "Ādaži SPA" komandas, kurš ieņēma otro vietu jauniešu sacensībās svara kategorijā virs 83 kilogramiem.