10.11.2012 19:30

Dāmu derbijā pārākas FK "Ķekava" florbolistes

Dāmu derbijā pārākas FK "Ķekava" florbolistes kekavasdamas.wordpress.com

Latvijas čempionāta dāmu virslīgas spēlē florbola klubs "Ķekava" papildlaikā revanšējas "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm par pirmajā kārtā piedzīvoto zaudējumu.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē pārākas bija "buldodzes" (7:4). Šoreiz, alkdamas revanša, jau otrajā minūtē rezultātu atklāja FK "Ķekava" spēlētājas – precīzi meta Monika Džigure. 15. minūtē Paula Brunovska panāca 2:0, taču otrās trešdaļas vidū četru minūšu laikā divreiz Aija Vancāne un Inga Ametere guva trīs vārtus un vadībā jau izvirzīja "Ķekavas Bulldogs" komandu.

Trešā perioda pašā sākumā Elīza Elizabete Bērziņa izlīdzināja rezultātu, bet pamatlaika pēdējās piecās minūtēs komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Vispirms Ametere vēlreiz vadībā izvirzīja "buldodzes" (4:3), tad Brunovska un Ieva Jurkāne panāca 5:4 jau FK "Ķekava" labā, tomēr 31 sekundi līdz finālsirēnai, kad vārtsardze bija nomainīta ar laukuma spēlētāju, Līga Vancāne vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Uzvaru nesošos vārtus papildlaika trešās minūtes sākumā FK "Ķekava" labā guva Dina Štāle – 6:5.

Abām Ķekavas komandām pēc aizvadītām sešām spēlēm nu ir pa vienai uzvarai un četriem punktiem. Abi pārējie virslīgas klubi RSU un Kocēnu "Rubene" aizsteigušies tālu priekšā.